Creativa powstała w roku 2010 w Krakowie jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie polskich firm z segmentu spożywczego oraz farmaceutycznego na wyspecjalizowane rozwiązania z zakresu Brand&Packaging Design. Stworzyliśmy Zespół, który dzięki sumie swoich doświadczeń w kilku dziedzinach - marketingu, sprzedaży, designie i technologii - oraz pasji tworzenia nowych rozwiązań, idealnie odpowiedział na te oczekiwania. Obecnie jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która sporo już osiągnęła jednak wciąż intensywnie poszukuje nowych wyzwań. To właśnie nowe cele dają nam codzienną motywację do działania i radość z osiąganych sukcesów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w szeroko pojętym projektowaniu opakowań. Analizujemy rynek i oczekiwania Klienta, a na bazie wniosków oferujemy nasze autorskie, kreatywne rozwiązania w zakresie Brand&Packaging Design. Wspieramy Klientów również w opracowaniu strategii i kreacji nazw brandów, tworzeniu architektury marki wraz z przygotowaniem Brand Booka, strategiach rozwiązań dedykowanych dla grup multibrandowych, projektowaniu strukturalnym 3D oraz tworzeniu marek własnych. Trzymamy pieczę nad każdym z etapów wdrażania nowej marki lub opakowania - od powstania idei do przekazania gotowych do druku materiałów.

Jak działamy?

Zawsze staramy się pracować na wspólny sukces - jeśli nasze projekty są dobrze oceniane przez rynek jest to dla nas powodem do dumy i pozwala nam liczyć na zaufanie Klienta oraz długofalową współpracę.


Dlaczego my?

Bo zawsze staramy się zrozumieć punkt widzenia Klienta. Nawet jeśli nasze wizje się różnią, uważamy że podążając drogą współpracy i kompromisu można osiągać najwyższe cele.

Nasi Klienci

klienci-2

©Creativa Design 2021